پزشکی و سلامت

پشتی طبی

پشتی طبی

پشتی طبی

پشتی طبی وسیله ای ارگونومیک جهت حمایت از ستون فقرات کمری در هنگام نشستن می باشد که بر روی صندلی نصب می شود.

ستون فقرات دارای سه انحنای طبیعی است. قوس پایینی همان ستون فقرات کمری یا لومبار است که وزن تنه را تحمل کرده و کمردرد بیشتر در این محل احساس می شود.

طبق اصول ارگونومی و توصیه های متخصصین ستون فقرات، در هنگام نشستن باید این ناحیه کاملا توسط تکیه گاه صندلی حمایت شود به گونه که پشت کاملا به تکیه گاه چسبیده و نشیمنگاه، روی صندلی قرار بگیرد، از آنجایی که اکثر صندلی ها فاقد قسمت حمایت کننده هستند، از پشتی طبی استفاده می شود.

در طولانی مدت همان طور که بدن خسته می گردد، ماهیچه های دربرگیرنده ستون فقرات ضعیف می شوند و بخش بالایی کمر و سر برای جبران ضعف ماهیچه های ستون فقرات کمری به جلو انحنا می یابند که نهایتا به قوز کردن و خمیده شدن به جلو می انجامد. با یک پشتی طبی مناسب که همچون یک حمایت کننده برای ستون فقرات کمری عمل می نماید، ماهیچه های اطراف ستون فقرات از مسئولیت اضافی حفظ انحنای طبیعی ستون فقرات خلاص می شوند و این حمایت به خصوص در نشستن های طولانی مدت کاملا حیاتی و ضروری است.

شرکت مدیکال انواع پشتی های طبی و زیرنشیمنی با بهترین کیفیت را در اختیار دارد که در ادامه به نمایش آنها می پردازیم. لطفا با ما همراه باشید و برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

محصولات بیورر , پزشکی و سلامت

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.